+90 (212) 924 93 07

Bize Ulaşın

Web Yazılımı

Talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik uygulamaların web tabanlı olarak geliştirilmesi iş yükünüzün hafifletilmesi, bakım ve güncelleme gibi ek işlerin pasifize edilmesi ve buna bağlı olarak maliyetlerinizin önemli ölçüde düşürülmesi anlamına gelmektedir. Client-side işlerin ağır basmadığı ve daha çok bilgiye dayalı uygulamaların geliştirilmesinde en çok tercih edilen geliştirme platformudur.

Geliştirilen web uygulamaları sayesinde müşterilerinize kişiselleştirilmiş içerik hizmetleri, özel kampanyalar ve teklifler, anında alım ve satım gibi pek çok farklı iletişim platformu yaratabilirsiniz.

Hızlı iletişim şartlarını yaratmanız ile birlikte çalışanlarınızın iş yükünü hafifletirken, aynı zamanda firmanıza ait bilgilerin sürekli olarak güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Tek Çizgi Bilişim?

Tek Çizgi Bilişim, web uygulama geliştirme konusunda deneyimli ve birçok uluslararası sertifikaya sahip olan kadrosu ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Teklif İsteyin

Vereceğimiz tüm hizmetleri en ince ayrıntısına kadar belirtiyoruz.
En kısa süre içerisinde istediğiniz projenin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.