+90 (212) 924 93 07

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Tek Çizgi Bilisim Sistemleri ve Teknolojileri, bilişim ve bilgisayar destekli teknolojilerde danışmanlık, yazılım ve sistem kurulumu yapmaktadır. On yılı aşkın bilişim sektöründe çalışan uzman kadrolar tarafından kurulmuştur. Özellikle Open Source (Açık Kaynak Kod) ve Linux sistemler temel alınarak danışmanlık ve projeler sunmaktadır. Kısa sürede, uyguladığı projelerle müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır


Farklı Çözümler Üreteceğiz.

Tek Çizgi Bilisim Sistemleri mevcut rakiplerinden daha farklı çözümler üretecektir. Sektörü çok iyi bilen uzman kadrolar olarak, yüksek lisans bedeli ödenen alışılagelmiş çözümlerden uzaklaşarak, yüksek ferformans ve kaliteyi müşteri memnuniyeti ile beraber sunarak tercih sebebi olacaktır.

Sadece pazarlama değil.

Tek Çizgi Bilisim Sistemleri, sunduğu hizmeti sadece pazarlama amacı güderek yapmayacaktır. Müşteri memnuniyeti ve diyalogları her zaman en üst seviyede tutulmaktadır. Müşterilerimizi kendi içimizdeki bir departman ve arkadaşlarımız olarak görmekteyiz.

Teklif İsteyin

Vereceğimiz tüm hizmetleri en ince ayrıntısına kadar belirtiyoruz.
En kısa süre içerisinde istediğiniz projenin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.